Bizim Muhatabımız Kimlerdir?

1-Allahı ve amentü ilkelerini inkar edenlerle (Ateist ve materyalist düşünce ile)

2-Mecusilikle, budizm ve şamanizmle ( kitabi olmayan uzak doğu dinlerinin yanlışları ve reenkarnasyon düşüncesi ile)

3- Kitabi olan dinlerden yahudilerin ve hıristiyanların sonradan ortaya atmış oldukları yanlış görüşleriyle,

4-"Her şey ve her gerçek (Hakk-ı mutlak - mutlak gerçek de dahil ) felsefe ile akıl ile bilinir" deyip "İlahi Mesajı, dört kitabı dogma diyerek inkâr edip, onları delil saymayan" görüşlerin yanlış olduğu ile,

5-Peygamberden, 30 sene sonra Allah'ın dinini melikliğe (krallığa, sultanlığa, şahlığa, padişahlığa) yani dini saltanata (faşizme) dönüştürenlerle (Tarihte bunu ilk yapanlar Emeviler olmuştur.)

6-İslam dininin asla kabul etmediği emperyalizme hizmet eden kapitalizm ile,

7-Softalar, Yobazlar, Cumhuriyet aleyhtarları, din istismarcıları, dini siyasete ve menfaatlerine alet edenlerle; özgürlük aleyhtarı diktacılarla İLMİ (BİLİMSEL) olarak yanlış bulduğumuz görüşlere karşı, karınca kaderince bilimsel bir uğraş veriyoruz. Elimizde bilimden başka kullandığımız hiç bir şey yoktur.Gerçeğe ve gerçeği arayanlara yardım etmeye çalışıyoruz. Bunu da Allah rızası için yapmak hususunda çok çaba gösteriyoruz. İnşallah Rabbımız Allah, kabul buyurur. Hakikatte cihat, ilmi olandır. Peygamberimizin cihaddan kastı budur. Yoksa silahlı cihad değildir. Savaş, harp(icabında silahlı cihad) kararını o ülkenin devleti verir. Bireyin, örgütlerin kendi başlarına cihat namı altında silahlı savaş vermelerini, İslam dini kabul etmez. Böylelerinin İslam'daki adları, fitneciler fesatçılardır. Müslümanlığa zarar verenlerdir, daha açıkçası bunlar, özde Müslüman olmayan münafıklardır.

İŞTE BİZİM İLMİ, BİLİMSEL, DÜŞÜNSEL VE KÜLTÜREL KARŞIT MUHATAPLARIMIZ, YUKARIDA YEDİ MADDEDE BELİRLEDİĞİMİZ OLAN GÖRÜŞLERDİR.

BİZ KİŞİLERİ MUHATAP ALMAYIZ. BİZİM MUHATABIMIZ, AZ ÇOK DÜŞÜNCEYE, KÜLTÜRE DAYANAN GÖRÜŞLERDİR.

Bizim görüşlerimiz www.varliktanveriler.com sitemizde Türkçe ve İngilizce olarak yayınladığımız “MUHAMMED İSA VE ADEM” isimli kitabımız ve diğer altı kitabımızda ve yüzden fazla vermiş olduğumuz VARLIKTAN VERİLER namı altında yazmış olduğumuz yazılarla açıktan belirtilmiştir. Ve "VARLIKTAN VERİLERİ" sunmaya devam edeceğiz.

Tüm insanlığın, gerçeği bilmesini ve mutlu olmalarını diler, hepsine "SELAM-BARIŞ" deriz.

YÖNTEMİMİZ, NAMIK KEMALİN,

"FİKİRLERİN ÇATIŞMASINDAN GERÇEĞİN IŞIĞI DOĞAR" GÖRÜŞÜDÜR.

BÜTÜN İNSANLIĞA SELAM, BARIŞ...

SEVGİLERİMLE…

KAZIM YARDIMCI 4.7.2007

Türkiye /Adıyaman

Not: Bu yazı 10.07.2007 tarihinde "Adıyaman'da OLAY" gazetesinde yayınlanmıştır.

Paylaş: